Aptauju arhīvs »Aptauja

Vai zini, ka Darba likuma 110. pants nosaka: darbinieku - arodbiedrības biedru nedrīkst atbrīvot no darba bez arodbiedrības piekrišanas?

Parādīt rezultātus

Jaunumi RSS

LBAS Pludmales volejbola Lielās balvas izcīņas II kārta

18. jūlijs, 2017

Jau pieteikšanās II kārtai bija cerības rosinoša – apritē atgriezās “Rīgas ūdens” komandas un debitēja komanda no Rīgas reģiona arodorganizācijas AS “Sadales tīkls”. Ģimenes apstākļu dēļ nepiedalījās LSAB Talsi spēlētāji...

Sestdienas rīts un diena Latvijā laika prognozēs tika solīta jauks un saulains. Arī Žagarkalna laivu bāzē – kempingā “saulīte staigāja pa zemes virsu” Ierodoties un redzot kemperi no tālās Spānijas (Saragosas), atļāvos apvaicāties, kā tad tā no saulainās Katalonijas uz Latviju, šeit šovasar gandrīz katru dienu līst. Ceļotāju atbilde bija vienkārša – tāpēc jau braucam prom no karstuma, lietus – tā jau tāda eksotika.

Visas komandas ir klāt, pat neplānotās aizkavēšanās uz remontējamā ceļa pirms Stalbes nebija kavēklis.

Izloze kā jau izloze, Apakšgrupas kardināli atšķiras, visas nozaru arodbiedrību pirmās komandas nokļūst A grupā. Izslēgšanas spēlēs komandas jau sacentās līdz divu setu uzvarai un pusfinālā iekļuva trīs komandas no A grupas un B grupas uzvarētāji – Valmierieši. Jau pēc Irlavas posma rakstīju – te ir ko redzēt un just līdzi. Vladimirs Sokolovs (LLPNA priekšsēdis) arī bija klāt un ar interesi noskatījās šo turnīru.

Pusfinālā tiekas Valmieras Stikla šķiedras komanda un LSAB Zemgale, kas bija Irlavas posma finālspēles atkārtojums. Trijos setos pārāki ir sakarnieki. Otrajā pusfinālā tiekas debitanti un Enerģijas I komanda. Cīņa bija sīva, bet Enerģijas I komanda tomēr atzina savu kolēģu pārākumu divos setos.

Niknumu par zaudējumu Enerģijas I komandas spēlētāji kompensēja skaistā spēlē mazajā finālā, gūstot divos setos virsroku pār valmieriešiem, un izcīnot trešo vietu.

Fināls. Ļoti veiksmīgs LSAB Zemgale pirmais sets – 21:18, otrajā nelīdz pat ņemtie pārtraukumi – 16:21. Izšķirošais sets. Liekas, ka neveiksmīgo trešā seta sākumu būs pārvarējuši zemgalieši, taču Sadales tīkla komandas atrāvums ir pārāk liels. Pelnīta debitantu uzvara. Arī otrajā kārtā LSAB Zemgale paliek otrajā vietā, toties ir labs atspēriens cīņā par Lielo balvu.

Abas komandas draudzīgi stājās uz fotografēšanu. Vēl mirklis, komandas laukumā bija no 10:30 līdz 16:00 un apbalvošana.

Labākā volejbolisti Ligija Krasovska (Rīgas reģiona arodorganizācijas AS Sadales tīkls) un volejbolists – Jānis Smelteris (LSAB Zemgale).

Vakarā, skatoties “Saulkrastu kokteiļa” spēles, tā vien liekas, ka labākās BAS komandas nebūti “peramie zēni un meitenes” šai turnīrā.

Nākamais posms 19. augustā Bernātos! Uz redzēšanos Kurzemes pludmalē!

Pēc finālspēles, uzvarētājus var sazīmēt...

Spraigs brīdis

Lidojums

Sagatavoja M.Pužuls,
Galvenais tiesnesis