Aptauju arhīvs »Aptauja

Vai jūs izmantojat kādas arodbiedrību krājaizdevu sabiedrības pakalpojumus?

Parādīt rezultātus

Jaunumi RSS

Nedēļas aktualitātes no 20. līdz 24. augustam

20. augusts, 2018

20.08. plkst. 13.00 Ministru kabinetā - tikšanās ar Ministru prezidentu M. Kučinski par aktualitātēm autotransporta nozarē un iespējamo ģenerālvienošanās noslēgšanu. Piedalās LBAS priekšsēdētājs E. Baldzēns un Sabiedrisko pakalpojumu un transporta darbinieku arodbiedrības LAKRS priekšsēdētājs J. Kalniņš.

20.08. plkst. 15.00 darba grupas sanāksme Skype par augsta līmeņa BASTUN konferences organizēšanu Rīgā 2., 3.10. Piedalās LBAS priekšsēdētāja vietniece I. Liepiņa un LBAS speciālisti.

22.08. LDzSA - profesijas standarta "Dzelzceļa transporta automātikas, telemehānikas un sakaru tehniķis" izstrādes 2.seminārs, piedalās - LBAS piesaistītie eksperti.

22.08. plkst. 12.00 Cēsu Tehnoloģiju un Dizaina vidusskolā - VARAM organizētajā forumā par dzīves vides pilnveidošanu Latvijā piedalās LBAS priekšsēdētājs E. Baldzēns.

22.08. tikšanās ar Dagdas un Krāslavas novadu pārstāvjiem par projektu “Atbalsts ilgākam darba mūžam”. Piedalās -  M. Pužuls, I. Semjonova.

23.08. plkst. 13.00 LDDK - LBAS un LDDK organizētā diskusija par aktualitātēm kokrūpniecības jomā. Piedalās LBAS vadības pārstāvji un speciālisti.

24.08. Stokholmā - Ziemeļvalstu Ministru padomes organizētajā ekspertu seminārā par taisnīgu konkurenci un taisnīgiem darba standartiem piedalās LBAS eksperte N. Mickeviča.

24.08. plkst. 10.30 LBAS Dzimumu līdztiesības padomes izbraukuma sēde Latvijas Nacionālajā operā un baletā, iespēja tikties ar LKDAF arodorganizācijas pārstāvjiem, kā arī doties ekskursijā. Piedalās LBAS Dzimumu līdztiesības padomes un LBAS vadības pārstāvji, kā arī LKDAF priekšsēdētājs A. Misēvičs.

25.08. plkst. 10.00 Saulkrastu Jūras parkā “Costa del Sol” - III kārtas spēles LBAS Lielās balvas izcīņā pludmales volejbolā.